Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

ofisarf.com olarak ödemelerinizi kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz aşağıdaki alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.
- Kredi Kartı ile ödeme yapabilir ,
- Havale/EFT ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme 

ofisarf.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.

Not: 27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, ofisarf.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmı şöyledir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"

Havale/EFT ile Ödeme 

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir. 

Havale ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. 

EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. EFT işlemleriniz sırasında alıcı kısmına firma ünvanımız olan

ARVEN GIDA PAZ.SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

yazmanız gerekmektedir.

Anlaşmalı bankaların hesap numaraları aşağıda belirtilmiştir.


FİRMA ÜNVANI :  ARVEN GIDA PAZ.SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

TR07 0006 7010 0000 0052 8091 97

Bayrampaşa Mega Center Şubesi TL HesabıTR07 0001 5001 5800 7298 5236 74

Bahçelievler Soğanlı Şubesi TL Hesabı
TR46 0004 6007 0688 8000 1149 44

Rami Kışla Caddesi Topçular Şubesi TL Hesabı