Teslimat Koşulları

Kargo Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ofisarf.com'a uzaklığına göre değişen sürelerde kargo şirketi siparişinizi size ulaştıracaktır.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Sadepazar.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; 
Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Kargo Teslimat Ücretleri 

İstanbul İçi

İstanbul içi 150 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul içi 150 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 12 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır. 

Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri ve sıvı temizlik ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir. 

İstanbul Dışı

İstanbul dışı 150 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul dışı 150 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 12 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır. 

Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri ve sıvı temizlik ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir. 

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen siparis@ofisarf.com adresinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. 

Kargo Gönderimi

Ofisarf.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen gösterilmektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarıyla çalışılmaktadır.


Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz. 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur.

Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.